Drewutnia – świetny sposób na przechowywanie drewna kominkowego

Drewutnia - świetny sposób na przechowywanie drewna kominkowego Jednym z przykładów jest nowe, bardzo ozdobne listwy wykonane z żywicy. Te szczegółowe profile wydają się być rzeźbione i malowane drewno. Jednak są one z tworzywa sztucznego i drewna materiał, który trzyma się dobrze na nadużycia, zgnilizna i owadów, i jest bardziej wytrzymałe i trwałe niż wspólnych listew drewnianych. Podobny materiał jest używany do tworzenia zewnętrzne Produkty Tarasy.busy do hiszpanii

Więc jak go o dodanie odsetek architektonicznej do swojego pokoju? Oto kilka pomysłów:

Użyj 1 x 6 płyt wokół wewnętrznej krawędzi sufitu, aby stworzyć „ramki”. Wypełnienie pęknięć pomiędzy kawałkami drewna z do malowania calking lub wspólne związku i gładka. Pomalować sufit bardzo bladoniebieskie następnie pomalować nowej ramce ten sam kolor, jak ścianach. To powoduje natychmiastowy „sufitu tacy”, który jest tak popularny wśród nowych budowniczych domów i jest niedrogie, a jednocześnie świetny sposób, aby dodać natychmiastowy szczegół do sufitu. Kontynuowanie projektu dodając formowania korony w stosunku do nowej ramki na poziomie ściany doda bardziej estetyczny wygląd.

Tworzenie własnych prostych kolumn:

Utwórz dwa kwadratowych, otwarte okna końcowych wstępnie szlifowane drewna, który mierzy 6×6 „(Będziesz później dodać 6×6” top do każdego z pudełek). Jeden z nich jest używany jako szczycie kolumny, a drugiego dna. Przed dodaniem wierzchołki każdej z pudełka, podłączyć piaskowe 4×4 słupek między nimi ciężkimi śrub o dużej ładowności. Dodaj wierzchołki do skrzynek następnie wyprostować i stuknij w miejsce między sufitem i podłogą z gumowym młotkiem. Zakończyć górze i dole ozdobną następnie malować, aby dopasować kolor opony motocyklowe pirelli ścian. Pomiary 4×4 „stanowisku będzie zależeć od wysokości sufitu. Nie zapomnij podać długość połączonej kolumnie górny i dolny do ostatecznego pomiaru. Cała kolumna może teraz dodatkowo ozdobiona ornamentem gipsem lub podniesionym tynkiem stenciling dla więcej detali.
transport zwłok warszawa
– autor artykułu