Buda dla psa – jaką wybrać

Proste sposoby na Dodaj znaczeniu architektonicznym do każdego pomieszczenia

Czy zauważyłeś, że domy budowane w latach 60-tych i wcześniej, wydawało się sportem więcej szczegółów na ich architekturę? Szersze profile, łuki, wnęki, zabudowy i spraw wydawniczych. Detale takie jak kolumny i wsporników wykorzystano wraz z ciekawszych przegrod i szczegółowych drzwi.

Konstruktorzy z lat 70-tych stwierdzono, że dzięki rezygnacji z niepotrzebnych detali, mogą obniżyć koszty i budować więcej domów, które wzrosły marże. Oczywiście, to było dobre „biznes” ruch, ale pozostawił nam wszystkim z gładkimi, nieatrakcyjnych pokoi. Dlatego pocztowe 1970 domy stracone, że atrakcyjny „odsetki architektonicznych” teraz pragną.

Z nowym ruch w kierunku skupiając się na wewnętrznych pomieszczeń mieszkalnych na terenie całego kraju, na wycieczkę do lokalnego gniazdka domowego teraz daje szeroki wybór ozdobnych listew, detale z drewna dla szafki i „zrób to sam” Zestawy przejściowe w celu zapewnienia architekturę z powrotem w celu naszych domach.

Detal architektoniczny jest „kości” w zakresie projektowania wnętrz i jest zwykle pierwszym czynnikiem przy rozważaniu pokój przerobić. Zazwyczaj pokoje pozbawione są wszelkich wykładzin wyposażenia i okien ujawnić tylko to, co pokój ma naprawdę do zaoferowania.

Z trochę tego szczegółowo dodana przez konstruktorów, to do nas jako właścicieli domów, aby umieścić je z powrotem.

Gipsie jest jednym ze sposobów na dodanie odsetek architektonicznej do zwykłego pokoju, ponieważ są profile, gzymsy, kolumny, koszulki kominkowe i dalsze uszczegółowienie tworzone poprzez dołączenie stałe uchwyty do ścian i sufitów.

Jak nasz kraj podjął się nowej postawy zachowania w ciągu ostatnich dziesięcioleci, jesteśmy świadkami coraz bardziej „faux” (fake) pozycje wprowadzane do świata dekoracji wnętrz.

– autor artykułu