Drewniane dekoracje w Twoim ogrodzie

Drewniane dekoracje w Twoim ogrodzie

Gdy stoisz pod spodem cieniu żagla, że ??czujesz się jak w otwartym terenie. Materiały klasy komercyjne są zwykle gwarantowane przez 5- 10 lat i właściwie zaprojektowane żagle trwać bardzo długo.

Znane rozwiązania, żagle, które stosuje się w Australii przez wiele lat. Naturalny wygląd zapewniają trwałą alternatywę dla parasolami, wiaty i zadaszonych pomieszczeniach. Jednym z problemów, z tymczasowych rozwiązań kolorystycznych, takich jak parasole jest to, że trzeba zachować umieszczając je dalej. Jeśli nie, mogą zanikać, a nawet gnicie. Odcień żagle usunąć ten niepokój i stabilizowany UV materiały w połączeniu z nie mocowaniami rdzewiejących ich długoterminową propozycją. Zdecydowanie najniższy koszt rozwiązaniem jest znalezienie istniejących punktów nośnych naprawić jako urządzenia potrzebne są tylko odcień tkaniny i mocowania.

Drewniane dekoracje w Twoim ogrodzie

Dla szlachetnych łóżka ogród, gdzie słońce i deszcz potrzeby regulacji. W między tkanin żaglowych można stosować które pozwalają pewna ilość światła słonecznego i wody, aby przetrwać. Ogród żagle cienią oferują wygodę i styl. Ponieważ rozmiary zwykle zaczynają się od 3M są one idealnym rozwiązaniem dla mniejszych ogrodów. Wykonany w kształcie trójkąta, są idealne dla tych trudnych zakrętów też.

Materiały Shade wahają się od prostego odcień tkaniny, które oferują 80% plus odcień pokrywę litego PVC, który jest całkowicie wodoodporny, a także dowód UV. Shade tylko ścierki mieć otwarty splot, który może pozwolić ucieczkę ciepła od spodu, co może sprawić, obszary znacznie chłodniej stanąć pod podczas upału. tkaniny PVC są w pełni wodoodporne i mogą być dostarczane w jakości architektonicznej jakości. Koszt jest zwykle 2-3 razy droższe niż w komercyjnych r ezystancja zmienia odcień fabrics.UV trochę przez producenta tkaniny i jasne kolory dają mniej niż ciemny odcień.

– autor artykułu