Drewniany, czy plastikowy plac zabaw w ogrodzie

Drewniany, czy plastikowy plac zabaw w ogrodzie

Korzystanie stare i zapomniane elementy, które mają już jest jednym z najlepszych sztuczek zdobienia budżetu wokół. Możliwości wykorzystania przedmiotów znalezionych w całym domu, w nieoczekiwany sposób są nieograniczone. Oto pięć wskazówek dla ponownego wykorzystania starych rzeczy w nowy sposób:

Gałęzie: spadnie lub przycinane gałęzie i kije z podwórka można nadać drugie życie wewnątrz domu.wykonywanie pomiarów drgań na stanowisku pracy Usuń wszystkie liście i kolce z gałęzi i wytrzeć je w dół, aby usunąć kurz z zewnątrz. Spray malować oddziały w ciemnym brązowym, czarnym, białym lub metalicznym kolorze i zorganizować w garnku. Ten układ jest super umieszczone w pustym rogu pokoju lub na górze kominka za dotknięciem organicznej.

Stare okna lub drzwi: odzyskane elementy architektoniczne, takie jak okna i drzwi, nie trzeba iść do stoczni śmieci. Te elementy mogą być użyte jako zagłówki po prostu przez wkręcenie ich klatek do ściany za pomocą śrub do drewna. busy do francji Drzwi mogą być również umieszczone na sawhorse nóg i stosowane jako prosty i nieoczekiwane biurku.

Książki: Starodruki może zostać przekształcona w funkcjonalnych i dekoracyjnych bezpieczne przechowywanie kosztowności. Ten prosty projekt tworzenia bezpiecznego książki polega na wycięciu centrów niektórych stron, obracając używaną książkę do wielkiego małego miejscu ukrytych przechowywania.

Kowbojki lub kalosze: Marka sadzarki do ogrodu ze starą parę butów dla kicky czuć. Poke otwory w podeszwach butów do odwadniania i wypełnić dno każdego buta z małych kamyków do odwodnienia i nadwagi. Teraz można umieścić roślinę w oryginalnym plastikowym pojemniku wewnątrz butów do natychmiastowego uroku.

Stare Obrusy: Jest to kolorowy sposób, aby dodać trochę rocznika apel do kuchni. Duży obrus może być przekształcony w nowy zestaw podkładek lub serwetek. Wytnij starych obrus na kwadraty lub prostokąty, upewniając się, aby wyciąć wokół plam i smalcem wosku. Ściegu krawędzie tkaniny na estetyczny wygląd.

Są to tylko kilka pomysłów na początek przy użyciu starych rzeczy w nowy sposób. Niezliczone inne pomysły są tam zbyt; wystarczy użyć trochę pomysłowości i dużo kreatywności.

– autor artykułu